FIBROMYALGIA: sonunda sağlık sigortası tarafından tanındı

Fibromyalji Fransa, resmi ve güvenilir bir belgesel sendromu olması için “plug fibromiyalji” hastalığının Ameli.fr Sigorta web sitesindeki yayınından memnun.

Ulusal Tıp Akademisi raporunun 2007 yılında yayınlanmasından sonra, 2010 yılında Sağlık Yüksek Otoritesinin yönetimi ertelendi ve mevcut Inserm’in (1. dönem 2018) kolektif uzmanlığını beklerken, Fibromyalgia Fransa görme arzusunu dile getirdi. Hastaların, profesyonellerin ve medyanın başvurduğu genel halkın erişimine açık bir memur.

Gerçekten de, internette yayınlanan çeşitli çelişkili veya alarmist bilgiler nedeniyle, sağlık profesyonellerinin, tıp uzmanlarının ve halkın derneğe yönelik endişe kaynakları ve profesyoneller, profesyoneller ve hastalar olarak güvenilir olması şarttır. onaylanmış boyutta ve yaygın olarak dağıtılabilir kaynak belge.

Bu nedenle bu fibromiyalji formu https://www.ameli.fr/assure/sante/themes/fibromyalji, söylemimizin de kronik ağrı olan hastaların yaşam kalitesini iyileştirmenin birincil hedefi olan “fibrosceptics” e güvenilir olmasını     sağlamalıdır. . .

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!