FIBROMYALGIA: Ben hasta gibi davranmıyorum, sağlıklı gibi davranıyorum

Beni yeterince tanımıyorsanız veya ailemin bir parçasıysanız, bazen hasta olduğumu sanıyor olabilirsiniz.

Sen her zaman yorgun olamaz düşünebilir ya da birinin sürekli acı ile yaşamaya ve Ben durumun ve ben, diğerleri gibi, bizim aile ve bizim aile için deneyimim olmadı olsaydı imkansız. bilgi

Sonunda eve geldiğimde zor, sürüklemek için biz hareket edemez veya kuyu her gün, hatta acımasız işkence çalışmak gibi davranmak, ve biz sadece bizim şişmiş yükümlülükleri hapları ve ağrı kesici, yarısını karşılayabilir yoğun ve dayanılmaz ağrı ve acı tükenme asla kurtaramadık.

Ama her şeye rağmen, iyi gibi davranmaktan başka çarem yok.

Bir şeylerin iyi gittiğini göstermek ve göstermek için daha kolay, çünkü kendimi bu şekilde savunmak zorunda değilim. Birisine hayatı sürekli ve sürekli bir acı içinde mümkün olduğunu açıklamak zorunda değilim.

Semptomları ilgilenmeyen biri ile listelemek için geri dönmek zorunda değilim. Acımasız yorgunluğu haklı çıkarmak zorunda değilim. Neden daha önce spor salonuna ya da havuza gitmediğimi açıklamak zorunda değilim. Gitmek isterdim, ama ben değilim.

Çok iyi anlamıyorum neden iyi gibi davranmalıyım, tersi olur. Neden başkalarının fikri bu kadar önemli? Neden düşündüklerini umursamıyorum?

Ben, benim gündelik gerçekliği anlamadı aile ve arkadaşlar için açıkladığı Gerçekten olduğum açıklamak çalışmakla çok yorgun, hatta doktorlar inanamayarak bana baktı ve söylendi yorgun söylendi “mümkün değildir söyle.” Bu semptomları şiddetlendirir.

Biraz evet, tanrıya şükür ama çoğunluk değil, belki de bu yüzden bana dokunmayı asla istemediğim bir rolde aktör olarak büyük beceriler geliştirdim.

Bu çılgınlık, ama bazen sürekli bana ya hayatım hakkında hiçbir şey bilmiyor insanlar tarafından yargılanmaktan bir suçlu gibi hissediyorum ve bu dünya tanımadığım ya bilmiyorum edenler vermediğinin gibi davranmak daha iyidir Herhangi bir fikre sahip olmadan ne yapmam gerektiğini ya da benim nasıl olduğumu ve beni etkileyen ya da etkilemediğimi bildiğimden daha iyi olduğuna inandığınız şeyleri önerin.

Bana maliyeti olsa bile, birileri bana ne yaptığımı sorduğunda her zaman güzel olmaya çalışırım. Ben doğruyu söyleyemezsin çünkü bazen beni kızdırıyor bir sorudur, ama durup konuyu değiştirmek ya da “iyiyim” kısa şekilde çözmeniz deneyebiliriz.

ya da “acı bana bir fırsat verdi, ben birkaç gün daha iyi bir şey yaptım” Sen “Ben yardımsız yataktan kalkmak edebilirsiniz Bugün” derler ya belki “Ben bir kriz gidiyorum çünkü bu hafta cehennem”

Ama bu benim durumumu yeniden haklı çıkardı, çünkü neden böyle hissettiğimi açıklamak zorundaydım ve muhtemelen inanmayacağım, bu yüzden cevap asla doğru değil.

Ben başkalarının ben bu benim halidir dediğimde yalan söylüyorum şüpheli olarak yapmak bana sor olanlar, benim durumda gerçek bir ilgi var ve görmek veya duymak istiyorum, ben iyi hissediyorum olmadığını artık ve benim gerçek durumunu göstermek istiyorum gerçek.

Yapmıyorsan, iyi olduğunu iddia etme ihtiyacın var mı? Bunu değiştirmek ister misin?

Eğer yararlı olsaydı, cevap ver ve paylaş. Gacias! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *