NEURONTIN VE LYRICA YENİ BEYİN SENKRONLARI İÇİN ÖLÜM BİR KALSİYUM: ŞOK ÇALIŞMASI

Bu ilaçların beyin düşüş görünüşte yeniden inşa etmek onun yeteneğinin bir kişiyi mahrum neden olduğu anlamına gelir – Bir şok çalışma bu ilaçların büyük ölçüde beyin plastisite gençleşme potansiyelini azaltarak, yeni sinapslar brain1 oluşumunu engellemek olduğunu göstermektedir. Her iki ilaç ile beyin hasarı bu tür gösteren çalışma 2009 yılında ortaya çıktı, ancak görünüşe göre medya kamuoyuna tüm bu bilgileri yaymak çok gevşek – onlar reklam geliri bu tehlikeye atmak istemiyoruz çünkü muhtemelen şirketi.

İlgili görsel
Ancak hastalar bu bilgiyi almayan tek kişi değildir, çünkü doktorlar da anlayamamaktadır. Bunu söylüyorum çünkü her şeyden önce Facebook grubumuzun bu iki uyuşturucu için “Neurontin (Gabapentin) ve Lyrica (Pregabalin) yasadışı olması” çok hızlı gelişiyor. Sonra, geçen baharda, arka bahçedeki bazı şeyler üzerinde çalışan kardeşim sırtından bir kas çekti. Bunun için doktora gittiğini öğrenince şok oldum ve doktor ona Neurontin için bir reçete verdi!
Nöbet geçirdiğini sorduğumda, anti-epileptik bir ilaca ihtiyacı olduğunu söyledi, “Ne?!”
Ben Neurontın bir anti-epileptik ilaç olduğunu ve şirketin başka bir şey için reçete FDA milyarlar toplam iki büyük ceza aldığını açıklamak zorunda kaldı. Arkada bir kas çekerek gibi – bu onaylanmamış olan şeyler için – Ve 2010 yılında, hatta endikasyon dışı ilaç reçete doktorları teşvik etmek için, evet şantaj, RICO mahkum olanlar! Daha sonra bu çalışmada, ilacı almamaya karar verdiği ilacın beynine verdiği zararı gösteren bu çalışmadaki bilgileri paylaştım.
Bu makalenin tamamını aşağıda yazmış olmamıza rağmen, onu eğitmek için doktora götürmek istiyorsanız, tam bir çalışma bulmak için takip etmeniz gereken makalenin linki: https: / /www.wellnessresources.com / news / neurontin-ve-lyrica-için-bir-cümle-ölüm-yeni-beyin-sinaps # ref1

Şimdi sorum şu: FDA Bu çalışmanın ışığında ilaçlar pazara geri gelmiş değil neden? Çünkü bu çalışmada önce bu sor, ben beyin hasarı üretiminde gördüğü en kötü onlar beynine zarar nedeniyle piyasadan geri çekildi diyet hapları Redux ve Fen-Phen bile … idi medya nedeniyle kalp ve akciğer hasarı dünyasını ikna etmiş. Bu FDA ilgili ve güvenliğini kanıtlamak için üretici tarafından çalışmalar gerekli olan beyin hasarı oldu. Onlar NIH Dr. Una McCann önce yapmamıştı şey en korkunç beyin hasarı gösteren bir çalışma yayınladı. Bu ilaçlar sadece birkaç gün sonra çıkarıldı.

Neurontin ve Lyrica yeni beyin sinapsları için ölüm cezası

Neurontın ve yeni daha güçlü versiyonu, Lyrica yaygın kamuya bariz tehlike teşkil kapalı etiket endikasyonlar için kullanılır. Bu başarılı ilaçlar, FDA’nın aslında beyinde ne yaptıkları konusunda hiçbir fikri olmamasına rağmen, kullanım için onaylandı. Bu ilaçlar daha hızlı insanlığın bildiği herhangi bir madde daha beyin düşüş neden anlam – Bir şok yeni bir çalışma, büyük ölçüde beyin plastisite gençleştirme potansiyelini azaltarak, yeni sinapslar cérébrales1 oluşumunu engellemek olduğunu göstermektedir .

Loading...

 

Bu ilaçların problemi, açıklayıcı yasadışı pazarlamasıyla birleştirilmiştir. Neurontin ilaç Warner-Lambert (promosyon için ilk büyük cezası 430 milyon dolara mal kitlesel ve yasadışı promosyon endikasyon dışı konusu oldu 1994 yılında epilepsi için FDA tarafından onaylanmıştır etiket dışı). İlaç şimdi Pfizer tarafından sahip olunan. Pfizer ayrıca Neurontin’in süper güçlü bir versiyonu olan Lyrica’ya da sahiptir. Farklı ağrı ve fibromiyalji tipleri için FDA tarafından onaylanmıştır. Lyrica yasadışı Pfizer karşı $ 2.3 milyar yerleşim temsil Pfizer bir yan kuruluşu tarafından satılan dört ilaçlardan biridir.

Bu ilaçların pazarlanması, ağır bir şekilde onaylanmış olmasına rağmen, satış dışı kullanımlardan milyarlarca dolarlık bir satış elde etmeye devam ediyor. Doktorlar bunları her türlü sinir sorunu için kullanırlar, çünkü semptomları bastırmakta etkilidirler. Bununla birlikte, bu tür kullanımlar artık haklı çıkarılamaz çünkü ilaçların gerçek mekanizması nihayet anlaşılır ve sinir sağlığında uzun süreli önemli bir azalma yaratırlar.

Yukarıdaki çalışmadaki araştırmacılar, “yetişkin nöronların pek çok yeni sinaps oluşturmadığını” söyleyerek uyuşturucuların ciddi özelliklerini küçümsemeye çalışıyorlar. Bu sadece doğru değil. Yeni bilim, yaşlanma sırasında beyin sağlığının yeni sinapsların oluşumuna bağlı olduğunu göstermektedir. Bu araştırmacılar bile bu ilaçların hamile kadınlarda yaygın kullanımını sorgulamayı başardılar. Annenin onu engelleyen bir ilaç aldığında fetüsün yeni sinir hücreleri oluşturması nasıldır?

Bunlar, FDA’nın her yerde olması gereken durumlar. , endikasyon dışı kullanımları bipolar bozukluk ve migren dahil ederken zamanki gibi, FDA Lyrica için bir intihar uyarı düşünüyor. FDA, beyin hasarı konusunda önümüzdeki on yıl boyunca başparmaklarını çevirebilir. Tüketici dikkat et.

referans çalışmalar
^ Neurontın ve Lyrica, Celi Çağla Eroğlu Nicola J. Allen, Michael W. Susman Nancy A. O’Rourke, Park Chan Genç Engin Özkan Chandrani Chakraborty Sara B. Mulinyawe yeni beyin için oldukça toksik sinaps olan Douglas S. Annis Andrew D. Huberman, Eric M. Yeşil Jack Lawler, Ricardo ticari yediemin, K. Christopher Garcia, Stephen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *