Fibromiyaljinin yan etkileri: kimse konuşmaz

Herkes her zaman en iyisi olmak ister, değil mi? Fibromiyaljisi olanlar için, sadece yataktan kalkmak, “iyi” gözükse de, anıtsal bir görev olabilir. Fibromiyalji vücudumuzda fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak büyük bir etkiye sahiptir. Yıllar boyunca, vücudum hakkında beni deli eden şeyler yaşadım. Çok fazla şey yapamayacağımı öğrendim, bu yüzden görünüşüm hakkında çok fazla endişelenmemeye çalışmalıyım.

“Kimsenin bahsettiği fibromiyaljinin yan etkileri nelerdir? Topluluğumuzda, “Kronik hastalık ve fibromiyalji ile yaşamak. Görüşlerini bizimle paylaştılar. Fikirleri ne olursa olsun.

  1. Korku: doktorlar tarafından reddedilen hastalık korkusu, inanılma korkusu, gelecekten korkma. Ailesinin geri kalanı çalışırken işe yaramayacağınız için bir başarısızlık (başarısızlık).
  1. Hipokondri, ama aynı zamanda, yeni belirtilerin sadece fibro olduğunu ve onlara bakmadığını varsayarak, aynı anda aynı anda olabileceğimi bilmiyordum.
  1. Diş problemleri. Sadece ATM değil, hatta delinmiş dişlere bile zarar verin. Dişlerinize dikkat etseniz bile diş eti hastalığı ve kuru ağız ve diş çürümesi anlamına gelir.
  1. Umutsuzluk: Çok bağımsız bir insan olduğunuzda yardım istemek zorundasınız.
  1. Benlik saygısı: Çalışmak ve kendimi kaybetmek, giyilemeyen ve sunulamayacak durumda olan, her zaman yaptığınız küçük görevleri yerine getiremeyen partner kaybının çekiciliği duyguları, kendinizi işe yaramaz hissettirin, saygısı depresyona, kaygıya neden olan kızaklara ulaşır. ve intihar düşünceleri.
  1. Yas, kariyerimin kaybına, olumlu bir geleceğe sahip olduğum anneden, vb. Öfke. Öfke. Ölüm dilekçesinde sessizce yaşamak değil – acı veren yararsız. Herkes tarafından yanlış anlaşıldığını hissederek, izolasyonu daha da artırır. Yıllardır her gece her iki saatte bir uyanma deliliği. Benlik saygısının toplam eksikliği, bir örtbasiyettir. Mükemmel kadın, anne, büyükanne, kız, çalışan olmamanın suçu… Sahip olduğum hayatın acısı, beklediğim hayat için keder, Hayal kırıklığına uğramış ya da doğru konuşamıyor
  1. krampları, mide bulantısı, her zaman öfke, değersizlik, yorgunluk, öfke, gelecek korkusu, kayıp ya da kilo alımı, halsizlik, yorgunluk, ağrı, unutkanlık, ruhsal bozukluklar, anksiyete ya da panik yalnızlık atakları.Ağrı, göğüs ağrısının gıda duyarlılığı ayak ağrı ışığı duyarlılık listesi herkes deferens semptomları devam ediyor.Bazen herkes ve herkes için genel olarak ilgisini kaybetti.
  1. Hafıza, doktorlar size zaman vermez ya da vermezler. Ailenizle birlikte arkadaşlarınızla arkadaşlıktan çekilirsiniz, çünkü onlara daha önce hiç dikkat etmediğiniz şeyleri ve dikkatlerini veremezsiniz.Headaches görüşte sürekli değişimleri migreni geçirir.
  1. Gerçek yaşından daha yaşlı hissediyorum.

 

  1. Denge: Her zaman denge kaybından dolayı düşeceğiniz duygu… bu yüzden beni daha çok endişe ve paniğe sürüklüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *